Одним з найпопулярніших теплоізоляційних продуктів в Польщі є пінополістирол (EPS). Популярність цього матеріалу настільки велика, що по визнанню експертів польський ринок EPS є другим за величиною в Європі. Наступну позицію в рейтингу споживчих переваг займає мінеральна вата, а екструдований пінополістирол (XPS) і різні види піни займають незначну частину ринку.

Ринок пінополістиролу в Польщі дуже фрагментований – останніми роками на ньому  були присутні більше сотні виробників, при цьому більшість складають невеликі компанії, дохід яких не перевищує декількох мільйонів злотих. У числі найбільших виробників EPS експерти відзначають наступні компанії: “Термо-Органіка”, Swisspor, Genderka, Arbet, Yetico, Styropol і Austrotherm.

На відміну від пінопласту, виробництво мінеральної вати більше капіталомістка і довгострокова діяльність, що вимагає високу технічну кваліфікацію. З цих причин, на ринку присутні тільки великі компанії, що мають багаторічний досвід у виробництві мінеральної вати. У Польщі, за даними аналітиків, їх всього сім, причому в числі безперечних  лідерів, які ділять між собою левову частку ринку, вони називають Rockwool, Saint Gobain і Isover.

Так само на польському ринку присутні  близько шістдесяти великих і середніх виробників теплової і технічної ізоляції. Причому дві третини з них зосереджені на виробництві теплоізоляційних матеріалів, дещо більше 15 підприємств виготовляють продукцію технічної ізоляції, і біля 10 спеціалізуються  на виробництві обох видів ізоляції. Майже дві третини найбільших виробників теплоізоляційних матеріалів – це польські фірми, що не мають іноземних інвестицій.

Такі компанії переважно займаються виробництвом пінополістиролу. Отже, з урахуванням розмірів робочої сили, а не кількості компаній, частка  підприємств з польським капіталом складає 40 % всього об’єму польського ринку. Якщо ж про долі польських і іноземних виробників судити по продажах, то позиції лідера займають підприємства з іноземним капіталом – в даному випадку на їх частку доводиться більше 70 % ринку  ізоляційних матеріалів.