Польські прикордонні та митні служби запустили корисний портал для мандрівників. Сайт granica.gov.pl повинен допомогти мандрівникам у перетині кордону РП.На сайті розміщена інформація, що стосується прикордонного руху та правил перетину кордону: наприклад, актуальний час очікування, звіти про ситуацію на пунктах перетину кордонів, у тому числі про ускладнення або проблеми на шляхах. Крім того, тут розміщено актуальні законодавчі акти та зразки документів, необхідних при перетині кордону. На сайті є також доступ до деяких  послуг (до системи відшкодування  ПДВ, e-booking BUS).

На сайті буде вміщено так звану “таблицю послуг”, тобто опис порядку оформлення митних та інших  документів, для кожного пункту перетину кордону з Росією, Білоруссю та Україною, з врахуванням напрямку і типу транспортного засобу (пасажирський , товарний, пішохідний, автобусний рух). Буде також розміщено  мобільний додаток, що дозволятиме здійснювати відправку скарг у зв’язку з функціонуванням пунктів перетину кордону, а також із списком контактних даних до них.

Сайт буде польською, англійською, німецькою та російською мовами. Функціонувактиме також версія для смартфонів. Це перший інформаційний сайт, створений спільно обома  службами, що працюють на кордоні.