Один з найбільших у Європі парк динозаврів знаходиться в Сольці Куявському. Тут можна побачити більше ста мешканців мезозойської ери в натуральну величину.

У парку можна прогулятися по спеціальній доріжці разом з гідом, який розповість вам багато цікавого про часи мезозойської ери. Під час прогулянки  можна побачити динозаврів у натуральну величину і доісторичних рептилій. Можна побачити також найдавнішю домашню тварину, сліди якої були залишені приблизно 395 млн років тому і знайдені в Швєнтокшискіх горах. Ви можете  самостійно ознайомитися з історією тієї епохи завдяки дидактичним матеріалами і табличкам поряд з експонатами. Така прогулянка не залишить байдужими ні дорослих, ні дітей. Дітям буде особливо корисно дізнатися історію землі та її мешканців в такій невимушеній і яскравій формі.

На території парку знаходиться найбільший палеонтологічний музей у Польщі – музей Землі ім. Карола Сабата. Тут знаходиться більше тисячі скам’янілостей (рослини, тварини), які були знайдені в різних куточках світу. Відвідувачі можуть доторкнутися до карбонского хека, кістки девонської панцирної риби і навіть строматоліти – кам’яного прошарку, що нараховує півмільйона років.

Любителям флори слід відвідати зимовий сад, в якому знаходяться екзотичні види реліктових рослин, які росли в часи динозаврів. До речі, тут знаходиться унікальний експонат – жива скам’янілість. Цю рослину можна зустріти лише  недалеко від Сіднея в Австралії.

А що робити, якщо Ви хочете отримати заряд адреналіну? У JuraParkу Ви обов’язково знайдете для себе відповідні розваги. Треба всього лише піти в парк розваг. Дитячий майданчик, ігрові автомати, симулятори, надувні гірки, каруселі, басейн з кульками і залізниця – це лише частина атракціонів. Для найхоробріших знайдуться гостріші забави  – бик-родео і Євро-Банджи (спеціальні батути).