В цьому, одному з найсучасніших планетаріїв в Європі можна переглянути фільми, пов’язані з небом і космосом, природознавчі фільми і передачі,   присвячені теорії еволюції.

Планетарій, що знаходиться під куполом діаметром 16 метрів, дозволяє перенестися у найвіддаленіші закутки космосу, вглиб вулкана, а також повернутися до витоків життя на Землі. Завдяки використанню сучасних мультимедійних технологій, учасників сеансів охоплює враження занурення в спостережувані світи, недоступні в звичайному режимі. Тварини, що живуть в океанських глибинах, мікроорганізми, невидимі неозброєним оком, істоти, що існували мільйони років тому, раптом з”являються перед очима глядача  на відстані витягнутої руки. Разом з героями  фільмів, можна, зокрема, відправитися завойовувати космос, разом з Дарвіном здійснити морську подорож на Галапагоські острови, побачити океанське дно або відвідати піраміди Майя і послухати їхні міфи.

Сеанси, що тривають близько години, підготовлені з використанням наземних і супутникових телескопів, демонструються на сферичному екрані, що оточує глядацький зал з усіх боків. Завдяки спеціальному оптичному проектору на небосхилі з’являється близько 20 мільйонів зірок, серед яких можна побачити, наприклад, Чумацький Шлях