“Sea Park” – перший тематичний парк, пов’язаний з морями і океанами, а також культурою та історією Помор’я в Польщі.

Він розташований всього в 8 км від міста Леба. Це єдиний і найбільший парк, де Ви можете побачити  в басейнах представників морської фауни: сірого тюленя і морських котиків Південної Америки.Тут ви зможемо побачити як годують тварин, спостерігати за ними.

Ще однією визначною атракцією для відвідувачів є доісторичних акваріум 3D кінотеатр 5D, в якому Ви будите перебувати “віч-на-віч” з істотами, що жили у водах на нашій планеті мільйони років тому.

Безсумнівно, любителів мистецтва порадує багата колекція морського музею з цікавими експозиціями, де Ви побачите: скульптури, моделі, дипломи та інше. Тут також є унікальна колекція капітана Моргана. Виставка розкриває атмосферу таверни порту, їдальні і кубрика  старовинного  парусного судна.

Цікаве місце для відвідування –  макет морського парку. Він має макети ссавців, риб і птахів, що мешкають в морі і на його узбережжі. Відвідувачі можуть дивитися на них зблизька, постояти поруч з пінгвінами або серед великих іклів моржа.

Морський парк має також колекцію макетів маяків. Вони  зроблені дуже ретельно, щоб точно відобразити всі деталі, що містяться в реальних об’єктах.

Для найменших гостей парку може бути цікавим дитячий майданчик та інші пам’ятки парку.

На території парку можна смачної перекусити.