«Карта поляка»  – документ, який видається іноземцям та який засвідчує про приналежність людини для польського народу. Вона дає можливість користуватися на території Польщі рядом переваг. Зокрема, що найбільш актуально для наших співітчизників: працевлаштовуватись без додаткових дозволів на території Польщі, відкривати власну справу на рівних умовах з польськими громадянами та безкоштовно отримувати освіту в середніх та вищих навчальних закладах. На даний момент  «Карта поляка» може бути видана в  3-х випадках:

– за умови наявності польського коріння;

– за умови, що предки були громадянами Польщі;

– за активну громадську роботу на благо розвитку польської культури, мистецтва, мови, літератури, тощо.

Для отримання «Карти поляка» відміних знань польської мови, культури та історії Польщі недостатньо. На співбесіді з консулом необхідно документально довести свою приналежність до польської нації або, принаймні, ідентифікацію з польським народом. При цьому вимагається наявність документів, які засвідчували б, що батько або мати, дід або баба, а прадід і  прабаба обоє були польської національності або громадянами Польщі.

Досить часто буває так, що  родинні архіви не містять усіх необхідних документів. В такому випадку не обійтися без архівного пошуку. Зазвичай на цьому етапі багато хто стикається з труднощами. Це й не дивно, адже документи про Вашу родину можуть бути в декількох архівах і не лише України й Польщі.

Людині, яка ніколи не мала досвіду роботи з архівними документами,  часто важко зробити пошук. Насамперед  вона не знає, до якого архіву їй звернутися. Звичайно, що вона може підійти до найближчої районної або обласної архівної установи, однак  консультація їхніх співробітників не завжди може бути ґрунтовною та вичерпною. Вони можуть лише приблизно скерувати людину звернуся до того чи іншого архіву.

Окрім того пошук власне в архіві також має свої складнощі. По-перше, для опрацювання в читальних залах користувачам надається щоденно лише 10 справ сумарним обсягом не більше 1000 аркушів. Оскільки,  інколи доводиться перегладати десятки, а то й сотні справ, такий пошук в часі може розтягнутися не на один день. По-друге,  більшість документів тоді писалася вручну, не всі почерки добре читаються. Окрім того такі документи писалися не лише українською чи польською мовою, але й латиною.

Для того, щоб пошук був максимально ретельним і продуктивним краще його довірити професіоналам.

Пошук документів для отримання «Карти поляка» краще доручити фахівцям. Тому ми готові допомогти Вам у пошуці необхідних даних. Чому саме ми? По-перше, ми маємо багаторічний досвід співпраці з архівами. На даний момент у нас є напрацьована база інформації про наявні матеріали в провідних архівах України та Польщі. По-друге, в нас є великий досвід роботи з документами, написаними різними мовами і почерками різної складності.

Існують два варіанти пошуку. При першому ми проводимо оцінку перспектив пошуку, складаємо план пошукової роботи і направляємо запити до конкретних архівних установ. В місячний термін з кожного архіву отримуємо довідки або листи-відповіді. Такий процес довготриваліший, але він дешевший.

При другому варіанті ми пропонуємо наш безпосередній пошук в архівних установах. Такий пошук швидший і більш ретельніший, однак такі послуги будуть значно дорожчими.

Кінцева ціна пошуку залежить від  кількості архівів, з якими нам доведеться співпрацювати і складності пошуку. Щоб наша співпраця була максимально продуктивною і ефективною Вам необхідно заповнити анкету для необхідного пошуку. Зверніть увагу, що на всі запитання слід відповідати з максимальною повнотою, а на кожну особу  заповнювати окрему анкету. Також до цієї анкети можете долучити документи, які можуть допомогти в пошуках (свідоцтва, старі польські паспорти, довідки, посвідки і т. д. і т.п.).

Звичайно, що стовідсоткової гарантії результативності пошуку ніхто дати не може. Не у всіх випадках збереглися необхідні документи, не завжди інформація, надана родичами виявляється повністю достовірною. Багаторічна пошукова практика доводить, що абсолютно безнадійних випадків фактично не буває.  В будь-якому випадку в кінці роботи на основі раніше проведених пошуків ми складаємо обґрунтований звіт.

Телефонуйта прямо зараз!

0989465975

937600071