У Польщі запущений проект EdWork, покликаний допомогти іноземним студентам (перш за все з України та Білорусії) знайти в країні легальну роботу. Проект реалізується під патронатом Парламенту студентів Польщі за підтримки групи EWL (одна з найбільших польських компаній, що спеціалізуються на працевлаштуванні іноземців).

Студентам обіцяють допомогти вирішити проблеми з легалізацією перебування в Польщі, влаштуванням на легальну роботу. Також для користувачів будуть влаштовані курси і семінари, а в якості бонусу – організація поїздок на море або в гори.

За словами ініціаторів проекту, участь у ньому безкоштовна, а тривалість курсів складе до 3 місяців, т.ч. займе літні канікули.

Зареєструватися для участі в проекті можна на сайті EdWork.pl, а також в Facebook.

Відповідно до офіційної польської статистики, на початку 2018 року в країні налічувалося 72 тисячі іноземних студентів, більшість з яких – вихідці з України та Білорусії.

Нагадаємо, напередодні в Польщі оприлюднили підсумки опитування серед українських студентів, відповідно до якого вони не планують повертатися на батьківщину.