Введено новий розклад залізничного транспорту на час канікул.

Плануючи поїздку з PKP Intercity, мандрівники будуть мати можливість скористатися 28 додатковими поїздами в рекреаційні місцевості. Вони ними зможуть доїхати в приморські курорти – Свіноуйсьце, Мендзиздроє, Леба, Устка, Колобжег, а також на південь Польщі – Шклярська Поремба, Кудова Здруй, Вісла, Криніца і Закопане.

Один з найпопулярніших поїздів на час канікул – “EIC Jantar” ізсполученням Варшава-Колобжег (Хель). Цей шлях поїзд подолає 5 годин 34 хвилин, тобто майже на 2 години швидше. Мандрівники, які виїжджають на море, також зможуть скористатися потягами InterCity (IT) з новими чи модернізованими вагонами, наприклад: “B??kitna Fala” із сполученням  Варшава-Свіноуйсьце, “Latarnik” із сполученням Катовіце-Колобжег та “Pobrzeze” із сполученням “Варшава-Колобжег”. Завдяки оновленню, а також модернізації поїздів, в цьому сезоні відновлено маршрут до Кудови Здруй.  Потяг “TLK Podhalanin” із сполученням Щецин-Закопане змінить маршрут свого руху. Він курсуватиме через Келце, а час його руху  скоротиться на 2 години.

Наприкінці червня в розкладі поїздів з’явиться новий, уікендовий поїзд TLK Bolko – із сполученням Люблін-Вроцлав-Люблін через Катовіце. Це буде третій потяг  InterCity з Люблінського воєводства в Нижньосилезьке (другий маршрут через Радом і Кельце) Варто знати, що завдяки пропозиції “Bilet Taniomiastowy” квиток з Вроцлава до Катовіц коштуватиме  тільки 29.99 злотих!

PKP Intercity полегшить покупку квитків – будуть відкриті сезонні каси в приморських містах (у Свіноуйсьце, Лебе, Устка, Ястарня).

На 19 найбільших вокзалах у визначений час (початок канікул, перезмінка) пасажири отримають підтримку мобільних інформаторів.