Сьогодні ми хотіли б познайомити Вас з одним із не стандартних, але дуже популярних останнім часом способів міграції до Польщі. Мова йде про міграцію на підставі вивчення польської мови в мовній школі. Цей спосіб  економічно найбільш обґрунтований і вигідний, в порівнянні з бізнес-міграцією або іншими способами. Давайте познайомимося з усіма нюансами докладніше. 
Які є способи міграції до Польщі
На сьогоднішній день існує декілька легальних способів міграції до Польщі, проте кожен з них не позбавлений своїх недоліків. Справа в тому, що для того, щоб отримати право проживання в Польщі не достатньо придбати нерухомість або інвестувати в економіку. У Вас повинні бути законні підстави для проживання в Польщі тривалий час. Цими підставами можуть бути:
Навчання в польському університеті
Ведення бізнесу або підприємницької діяльністі
Наявність польських коренів (батьків або родичів з польським походженням)
Офіційна робота за контрактом на термін більше 3-ох місяців
Вивчення польської мови в польській мовній школі
Якщо розглядати ці способи з точки зору витрат, то кожен з них пов’язаний з певними труднощами. Приміром навчання у ВНЗ передбачає щоденне відвідування навчального закладу протягом 3-ох – 5-ти років. Вартість навчання від 4000 злотих  до 15 000 злотих на рік у приватних ВНЗ і від 2000 євро до 10 000 євро в державних ВНЗ.У разі відкриття бізнесу, для отримання дозволу на проживання, Вам необхідно працевлаштувати як мінімум двох громадян Польщі, оплачувати для них соціальне страхування, пенсійні відрахування, оплачувати послуги бухгалтерії і т.п.Що стосується роботи, то труднощі полягають у тому, що далеко не кожен роботодавець бажає працевлаштовувати громадян інших країн на тривалий період часу. Звичайно, ми не беремо до уваги фахівців у вузьких галузях чи дійсно професіоналів – таким людям відкрита дорога в будь-яку країну.

І що ж у підсумку?
Отже, нам потрібно знайти спосіб міграції до Польщі з мінімальними витратами як часу, так і грошей, а також з можливістю паралельно працювати і заробляти гроші. До такого способу належить навчання в мовному центрі.
Вивчати польську мову в Польщі, напевно, найкращий варіант. І дійсно, будь бажаючий емігрувати до Польщі, заробляти і жити в цій країні в першу чергу потребує досконалого володіння польською мовою.  Піти до  магазину, купити продукти або речі, відкрити рахунок у банку, зняти квартиру, знайти роботу, спілкуватися з іншими людьми – всього цього не вдасться зробити без знання польської мови.Саме  тому першим логічним кроком початку свого міграційного шляху буде вивчення польської мови. Особливо радує, що навчання польської є підставою для відкриття річної національної візи в Польщу та  для отримання річного дозволу на проживання.