Наші співвітчизники в Польщі стикаються з низкою проблем. Одна справа, коли причиною їх стають поляки, а інша справа, коли зле роблять ті, що так само приїхали з України. Від таких випадків ніхто не застрахований. На таких нечесних людей потрапив і я.

Ще з України шукав житло у Вроцлаві. Відтак натрапив на один з варіантів хостелу. По фотографіях в оголошення все виглядало досить пристойно. Проблеми виявилися потім, коли вже поселився і почав жити. Висновок після перебування було перший такий: люди не мають ані найменшого поняття щодо “Хостелу” і “працівничих квартир”. Я жив у хостелах і в Україні і в Польщі і знаю, що це таке. У Львові, наприклад, власники деколи пропонують ще й сніданки. Тут цього ніхто не вимагає, але комфорт мав би бути на рівень вищий, бо люди живуть триваліший термін.

Жив у хостелі по вул. Е. Сухарди у Вроцлаві. В перший же день проживання “вилізли” всі проблеми цього хостелу. Один з холодильників був зламаний, коли хтось наважився відкрити, то запах пішов по всіх кімнатах такий, що ворогу  не побажаєш. В самому хостелі все підперте дроввми (ванна, наприклад). В хостелі нема можливості сушити білизну. На балконі для цього передбачена технічна новинка ХХІ ст. – прості дрючки. І крім того товариство голубів. За безпеку ваших речей теж належно “подбали”: кімната просто не зачиняється, а вхідні двері треба зачиняти 5 хвилин. Так що дехто навіть цим і не займається – двері лишаються відкритими. Декілька моїх фото:

 

Звісно, що мене такі умови не задовільнили. Де  б то не було, за неналежної якості товар (послугу) повертають гроші). Проживши від сили 4 дні я зажадав повернення грошей за ті дні, що я не жив. Це ж логічно – послуга не використовувалась, відтак я маю отримати належне мені. Ця Пані Ірина  (чи Аліна) відмовила. Коли ж я попередив про вирішення питання через поліцію і суд сприйняла це за погрози. Обізвала “селом”. Але рагулізм у тому й проявляється, щоб когось називати селом.

За профілем на польському Olx (https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/9F9IF/ ) зараз ця пані пропонує житло в районі залізничного вокзалу і на Псє Поле.

Пошук через пошукові системи за номером телефону дає посилання на наступні контакти цих осіб (Аліна/Ірина/Вадим):

+48514 367 287 Вадим

+48796 147 648 Аліна/Ірина

В соц. мережах ця особа: Аліна Пілюченко https://vk.com/id491292037

Ліза Праця: https://www.facebook.com/liza.plbrand.7

Алевтина Кричевцова: https://www.facebook.com/profile.php?id=100028515032505

Ліза Расковська: https://www.facebook.com/profile.php?id=100005479837810

Ірина Рассковська: https://www.facebook.com/profile.php?id=100022276719865