Наше життя вже неможливо уявити без різноманітних перекладачів. Ними часто користуються студенти, фахівці в різних галузях. Деякі перекладачі платні, інші – не зовсім досконалі і не дають переклад відповідної якості.

Національний online перекладач, який нещодавно з’явився має багато беззаперечних переваг. Насамперед кількість напрямків перекладу приємно здивує: мовний діапазон налічує 104 мови. Перекладач працює в режимі online. Саме тому ним зручно користуватися ян на комп’ютері, так і на планшеті чи мобільному пристрої, при цьому ніяких додаткових програм встановлювати непотрібно. Сайт перекладача односторінковий і лаконічний, що заощадить час на його завнтаження. Звичайно, що в перекладачі присутня і польська мова. Розробниками навіть запущено польськомовну версію сайту, яка доступна за адресою: http://www.m-translate.pl/    Що ж стосується україномовного сайту перекладача, то його адреса така: http://www.m-translate.com.ua/

Насамкінець слід наголосити, що цей перекладач – продукт український і стосовно нього буде доречною давня і хороша фраза: «Свій до свого по своє!».