У найближчі дні “Carrefour” почне головну стадію модернізації ТЦ “Morena” в Ґданську. Вона передбачає  розширення об’єкта до понад 33 000 тис. квадратних метрів, комплексний ремоделінг інтер’єру центру і перебудову паркінгів.

Окрім збільшення торгово-розважальної частини, в ТЦ з’являться кінотеатр, дитячий майданчик , фітнес-клуб і нова зона фуд-корт. Торговий центр запропонує також багато інноваційних рішень: спеціальні інтерактивні зони розваги, зовнішні і внутрішні ігрові зони для дітей,  простора відкрита тераса з функцією для відпочинку. Ремоделінг торкнеться також перебудови дворівневого підземного паркінгу, в якому буде впроваджена нова система руху, вдосконалена вертикальна і горизонтальна комунікація для клієнтів і орендарів,  також будуть модернізовані вхідні зони.

“Модернізація, розширення і рекомерціалізація ТЦ Морена є однією з найважливіших інвестицій Carrefour на польському ринку. Ми переконані, що після введення в експлуатацію в другому кварталі 2016 року комплекс Morena” стане улюбленим місцем покупок і проведення вільного часу для всіх жителів і гостей Ґданська”,-  каже Ронан Мартін, заступник голови правління Carrefourз розширенню і побудови торгових центрів. “Ми вже здійснили вибір головного виконавця робіт, який здійснить останню стадію перебудови. Важливо, що всі будівельні роботи будуть здійснюватися за створенимграфіком”, – додає Ронан Мартін.

Головним виконавцем розширення торгового центру стала компанія Dekpol С.А., яка здійснювала раніше будівництво рітейл-парку ТЦ Морена площею понад 3000 квадратних метрів, зданого в експлуатацію наприкінці першого кварталу 2015 року.