Порівняння цін і складання рейтингу було проведено командою trivago.pl. Столиця Польщі посіла шосте місце в десятці найдешевших столиць Європи щодо середньої вартості нічлігу в жовтні 2015 року.

Найдешевшою європейською столицею в даній категорії виявилося Скоп’є, столиця Македонії. Середня ціна за нічліг для двох чоловік там становить 276 злотих, при тому, що у порівнянні з минулим роком ціна впала на 12%.

Наступними в списку йдуть Софія (столиця Болгарії), Сараєво (столиця Боснії і Герцеговини) і Рига (столиця Латвії). В останній середня ціна за нічліг для двох чоловік становить 314 злотих. З вересня ціна впала на 14%. На п’ятому місці знаходиться Бухарест (Румунія) із середньою ціною в 318 злотих.

Варшава в списку займає шосту позицію. Середня вартість ночівлі в столиці Польщі становить 326 злотих.

Потім йдуть Тірана (столиця Албанії) і Вільнюс (столиця Литви), займаючи сьоме і восьме місця відповідно, хоча середня вартість нічлігу в них однаково дорівнює 331 злотого. У порівнянні з минулим місяцем, ціна ночівлі у Вільнюсі впала на 9%.

Десятку замикають Братислава (Словаччина) і Загреб (Хорватія). В останньому середня ціна складає 352 злотих.

З невеликим відривом від попередніх десяти столиць йдуть Таллінн (Естонія), де середня ціна за нічліг в жовтні склала 360 злотих, і Мінськ (Білорусь) – 369 злотих.