Маєте намір провести відпустку у Польщі? Дійсно варто. Місцеві готелі пропонують високі стандарти обслуговування і широкий вибір готельних номерів.

Польське море і озера будуть до душі як мандрівникам, які люблять бути поміж інших туристів, так і тим, хто цінує спокій і тишу. У Польщі досить багато популярних у  туристів місцевостей і мальовничих куточків природи, які  далеко від міського гамору і суєти.
Ми вибрали для вас три найчастіше відвідувані польські регіони: Поморське, Варміньско- Мазурське і Підляське воєводства. Кожен з них відрізняється. Поморське – це, в першу чергу, Балтійське море, відоме своїми прекрасними, чистими пляжами, а також десятками курортів вздовж узбережжя. Варміньско-Мазурське, у свою чергу, земля так званих Великих озер. Тут ви знайдете тисячі озер і сотні дрібних і великих туристичних містечок, десятки тисяч цікавих туристичних маршрутів. У Підляському воєводстві, в його північній частині, також чимало озер і визначних туристичних  пам’яток. Але тут набагато легше знайти місця, де ми не зустрінемо сотні туристів – це для тих, хто цінує спокійний відпочинок.

Ми перевірили, скільки необхідно заплатити в готелях за добу в двомісних номерах в липні і серпні (ціни вказані в польських злотих). Ми вибрали для порівняння найбільш популярні номери – типу стандарт, нічліг зі сніданком.

Прохання звернути увагу, що вибрані готелі відрізняються стандартом, тому, відмінності в цінах, залежно від стандарту готелю, можуть бути значними. Деякі готелі не мають зірок. У деяких місцях ціни на уїк-енд нижче, ніж у будні дні.

У Поморському воєводстві можна знайти пристойні номери вже від 150-200 злотих.  За номери в трьохзіркових готелях доведеться заплатити від 230 злотих. За номер в чотирьохзірковому – 770 злотих.

У Вармінсько-Мазурському воєводстві ціни в готелях починаються вже від 150 злотих. Ціни в трьохзіркових готелях приблизно однакові, як і в Поморському воєводствію Натомість чотирьохзіркові готелі пропонують номери за досить доступною ціною – від 288 злотих.

Від 130-140 злотих Вам обійдеться номер в готелях Поморського воєводства. Ціни на номери в трьохзіркові2их і чотирьохзіркових готелях тут середні для курортних регіонів Польщі.