У період з 1 листопада по 31 березня працівники, які виконують свої трудові обов’язки на вулиці повинні бути забезпечені безкоштовними гарячими напоями та їжею. Всі супутні витрати будуть включені в рахунок прибуткового податку та внесків на соціальне страхування.

В обов’язковому порядку кожен роботодавець повинен забезпечити своїх працівників водою, придатною для пиття або іншими напоями. Стан, температура і кількість цих напоїв повинні відповідати особливостям атмосферних умов і енергетичним потребам працівників. Відповідно до Трудового кодексу роботодавець також зобов’язаний забезпечити працівників особливо важкої праці безкоштовним харчуванням.

Роботодавцем повинно бути визначено чи потребують його працівники, якы працюють  на відкритих територіях в осінньо-зимовий період в особливому харчуванні. Для цього повинні бути вимірені їх енерговитрати в процесі праці. У випадку, якщо результат вимірювань покаже, що ця витрата не перевищує 1500 ккал у чоловіків і 1000 ккал у жінок, то дана вимога на роботодавця не поширюється.

Що стосується безпосередньо організації харчування, то у випадку, якщо в місцях виконання робіт немає можливості приготування їжі відповідно до санітарно-гігієнічних умовами, припустимий варіант замовлення готової продукції в гастрономічних пунктах. Роботодавець тоді зобов’язаний надати своїм працівникам спеціально відведений час для прийому їжі.

Також обумовлюється, що роботодавець не може звільнитися від зобов’язань з  організації харчування для своїх працівників шляхом виплати еквівалентної грошової суми.