Останні літні дні ще можна використати для хорошого і захоплюючого відпочинку. Тоді, коли окупований Крим не доступний, а заморські курорти не по кишені варто звернути увагу на Польщу. Вона  чудово підходить для проведення відпустки. Високий рівень сервісу, доступні ціни та велика кількість пам’яток,  – Польщу з кожним роком відвідує все більше і більше туристів. Держава з багатою історією та архітектурою, красиві пейзажі і прекрасні люди. Ідей як провести літо в Польщі в 2015 році багато, ми вибрали для Вас найкращі!
Польські гори – це кохання всього життя, побачивши їх раз, душа захоче повернутися до них знову і знову.

Бещади – це пасовища, ліси, безкраї Бескиди. Стоячи на високому гірському хребті можна відчути справжню свободу. Ясло, Сянок і Кросно – Підкарпатський Тройгород – місце, де ви можете доторкнутися до давньої історії Галичини. У Сяноку знахоиться найбільший у Польщі музей національного будівництва під відкритим небом. Крім того, лише тут випадає можливість спробувати справжню бещадську їжу. Серед міст, які варто відвідати відзначимо Перемишль – серце польсько-української історії. Для бажаючих відпочити над водою хорошим варіантом може стати Солінське озеро. А в Полянчикові можна побачити сніг у горах навіть влітку! Перебуваючи в Підкарпатті обов’язково потрібно відвідати Бещадський Національний парк: Тарниця, Полонина Цавіська, Флінт, Лопеннік.

Якщо Бещади – це зелене море трав, квітів і лісів, то Татри – скелясті стежки. Високі, таємничі і недосяжні. Ідеальне місце для активного відпочинку! У Татрах також розташоване одне з найкрасивіших озер у світі – Морське Око. Радимо відвідати місто Закопане, а також дикий і високий хребет Кощелец, розташований неподалік. У долині П’яти Станів ви побачите найвищий польський водоспад і неймовірної краси заповідник. Траса Мала Висока чудова для любителів, а для тих, хто не боїться ризикувати, варто випробувати Орла Перч. Ця траса обіцяє 6-годинну захоплюючу подорож повну адреналіну.Королівська Польща

Для шанувальників історії та давніх традицій у поєднанні з сучасною архітектурою обов’язково слід побувати в Кракові. Вавель з відомим драконом, лебеді, що плавають по Віслі, середньовічні карети з кінськими упряжками на Ринку, Сукенніци і церква Святої Марії, Староміська площа та Площа Героїв гетто – обов’язково повинні бути відзначені в списку місць для відвідування. Крім того, тільки тут знаходиться один з найбільших аквапарків у Європі.

У безпосередній близькості від цього чудового міста розташована знаменита копальня солі “Величка”. Підземний маршрут з великою кількістю відсіків, каплиця, де можна побувати на справжньому католицької службі і послухати звучання органної музики, а також унікальні підземні нічліги.

Альтернативою можуть бути міста Вроцлав та Познань – одні з найбільших і найдревніших міст Польщі. Вроцлав відомий як місто на воді, це також місто мостів. Фігурки маленьких гномиків – візитна картка міста. Познань – легендарна колиска польської держави. Тільки тут ви можете знайти пам’ятки архітектури, що представляють собою широкий спектр стилів – від романсу до модерну.

І, звичайно, неповторна столиця країни – Варшава: Колона Зигмунда, Королівський замок, Русалка. Науковий центр Коперника – найкраще місце, щоб провести час зі своїми дітьми.

Канікули над водою

Згадуючи про Польщу неможливо не згадати про знамениті Мазурські озера. Тільки три озера вважається найчистішими: озеро Ягочін, недалеко від села Вейсуни, озеро Лелеське – прекрасне місце для любителів риболовлі та озеро Стромек, що знаходяться в місті Біскупець. Крім того, варто побачити столицю Мазурського воеводства місто Елк, територія якого разом з озером і річкою вважається  “Зеленими легенями” Польщі.

Балтійське море – ще одна візитна картка країни. Всім відомий Тройгород- Ґданськ, Ґдиня, Сопот – обов’язкові пункти екскурсії.

Ґданськ – місто, багате пам’ятками. Подорож через центр найкраще почати від воріт уздовж королівської дороги через Вугільний ринок, по дорозі ви побачите найвидатніший цивільний будинок давнього Ґданська – ратушу. А пам’ятні фотографії з подорожі добре зробити на Зеленому мосту.

Ґдиня – молоде місто, що динамічно розвивається місто, тут є різноманітні комерційні, туристичні та розважальні заклади. Площа Костюшки на Надвірському бульварі  – прекрасне місце для прогулянки. Ґдиня, Ґданськ і Сопот з’єднані між собою швидкісною міською комунікацією.

Ландшафтний парк Тройгорода розташований навколо Сопота. Вулиця Героїв Монте Кассіно– центр міста. Найбільш цікавим і сучасним будинком Сопота є так званий Кривий будинок. Не забудьте також прогулятися вулицею Чижовського та відвідати маєток Сераковських.