В аеропорті Шопена (Варшава) нанесено нову розмітку і вказівники.

Жовта лінія доведе вас до стоянки таксі, фіолетова – до автобуса, а зелена – прямо на залізничний перон. Всі ці кольорові  лінії і стрілочки мають заощадити дорогоцінний для кожного мандрівника час.

Чи доводилося вам  розгубитися чи загубитисяв найбільшому аеропоріу Варшави? Швидше за все так. Куди пройти на посадку? Де знаходиться автобусна зупинка? Як  знайти найкоротший шлях до стоянки таксі? Сотні питань щодня переслідують  мандрівників, що опинилися в серці Шопенівського аеропорту. Тепер ці питання відпадуть самі по собі. Вам достатньо всього лише чітко слідувати за лінією, колір якої відповідає обраній вами кінцевій меті пересування з цьому бетонно-скляному «монстрі». І, стрілочка, немов чарівний клубок ниточок, сама доведе вас в необхідне місце.

На кожній дільниці лінійної розмітки вказано відстань до кінцевого пункту пересування, чи то залізничний перон чи місце посадки в комфортабельний автобус. Найближча відстань – 25 метрів, що виведе вас по жовтих лініях – до таксі. Найдовша – фіолетова, 370 метрів, – на залізничну станцію. А найцікавіше полягає в тому, що всі маршрути розраховані таким чином, щоб ви пройшли їх у максимально швидко.

В якості практичного і вельми корисного доповнення до нової розмітки, на території Шопенівського аеропорту встановлені попереджувальні знаки, які вказують на місця скупчення «чорних» таксистів, що  здирають космічні ціни з романтично налаштованих туристів, які прибули в польську столицю. Нагадаємо, що варшавський аеропорт ім. Шопена є одним з найбільших авіавузлів Європи. Побудований в 1934 році, він тільки за один 2014 рік обслужив понад 10,6 мільйонів пасажирів.